Neony LED

Aby nie zostać w tyle należy cały czas się rozwijać, także na polu marketingu. W innowacyjnej promocji własnej firmy pomagają napisy neonowe. Dzięki nim wyróżnisz się spośród konkurencji, zyskując zainteresowanie klientów. Naszą dewizą jest profesjonalne wykonanie neonów, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wykorzystujemy do tego najwyższej jakości materiały. Dzięki temu mogą cieszyć się Państwo wytrzymałymi produktami, które są komfortowe w eksploatacji, czy też konserwacji. Realizujemy neony na zamówienie o różnych kształtach oraz formach.

Nasze neony są:
Eleganckie – wyglądem i sposobem świecenia w nocy nie odróżniają się od klasycznych.
Wytrzymałe – giętkie i odporne na uderzenia (znika ryzyko uszkodzenia jak w szklanych neonach).  Żywotność wynosi do 50 000 godzin
W rozsądnej cenie – nasze neony są dużo tańsze, niż klasyczne. Zarówno w zakupie, jak i użytkowaniu.
Bezpieczne – w przeciwieństwie do klasycznych, nasze neony maja niskie i całkowicie bezpieczne napięcie 12V. Są także całkowicie wodoodporne (IP67)
Energooszczędne – technologia LED pozwala na duże oszczędności w poborze mocy.
Ekologiczne – neony LEDowe nie zawierają rtęci ani szkodliwych gazów.
Dowolnie zmienne – mogą być dowolnie kształtowane. Istnieje możliwość wykorzystania tego samego neonu do różnych projektów i kształtów
Łatwe w transporcie – nie zawierają kruchych elementów, więc mogą być wysyłane kurierem na terenie całej Polski i Europy.

Sprawdzone rozwiązanie w nowoczesnym wydaniu

Neony znane są światu od wielu dziesiątek lat, ale ten rodzaj reklamy świetlnej przeszedł w ostatnim czasie techniczną rewolucję. Klasyczne modele coraz częściej są zastępowane przez neony LED-owe. Charakteryzują się one dużą wytrzymałością na uderzenia oraz znaczną giętkością, szczególnie w porównaniu do tradycyjnych produktów wykonanych ze szkła. Neony LED mogą pracować nawet 50 tys. godz. Zdecydowaną zaletą jest również design. Modele LED posiadają nowoczesny wygląd. W zasadzie to od Państwa zależy kształt, jaki przyjmą. Na tym polu panuje bardzo duża dowolność, która ułatwia dopasowanie akcesorium do indywidualnych potrzeb.

Przydatne w każdej branży

Raz kupujesz, ale wykorzystujesz w różnych sytuacjach. Zależnie od aktualnych potrzeb neon LED-owy montuje się zarówno na zewnętrznych fasadach, jak i wewnątrz pomieszczeń. W obydwu miejscach skutecznie przyciąga uwagę. Ponadto wykorzystany w środku budynku nadaje wnętrzom niepowtarzalnego sznytu. Właśnie dlatego neony przydają się w praktycznie każdej branży. Mogą pełnić funkcję szyldu przykuwającego uwagę lub też niepowtarzalnego dodatku biurowego. FabrykaReklamy.pl oferuje Państwu bezproblemowy transport akcesoriów na terenie Wrocławia, ale też całej Polski i Europy. Gwarantujemy bezpieczną wysyłkę za pośrednictwem kuriera.

Gwarancja jakości

Neony mają przede wszystkim pełnić funkcję atrakcyjnej reklamy. Dla nas liczy się jednak także Państwa bezpieczeństwo. Dbamy, aby produkty od FabrykaReklamy.pl posiadały liczne zabezpieczenia, chroniące przed nieprzewidzianymi wypadkami. Neony LED-owe w przeciwieństwie do klasycznych mają niskie napięcie (12V). Cechują się także woodpornością, co jest niezwykle ważne, szczególnie kiedy akcesorium montuje się na zewnętrznych powierzchniach. Do tego wszystkiego to rozwiązanie ekologiczne, gdyż ledy nie zawierają rtęci, ani szkodliwych gazów. Ponadto wykorzystana technologia pozwala ograniczyć pobór mocy. Zyskują na tym środowisko oraz firmowy budżet.